Nowości

Żywice epoksydowe firmy SPOLCHEMIE w ofercie Milar Sp. z o. o.Z przyjemnością informujemy, że  firma Milar Sp. z o.o. dołączyła do grona europejskich dystrybutorów firmy SPOLCHEMIE – Spolek pro chemickou a hutni vyrobu a.s.

Od 01.01.2016 roku MILAR jest wyłącznym dystrybutorem żywic epoksydowych SPOLCHEMIE na rynku polskim.

Jak podkreśla firma SPOLCHEMIE – zmiana ta odzwierciedla zaufanie do doświadczenia firmy Milar w segmencie żywic i systemów epoksydowych oraz do doskonałej obsługi klientów w Polsce. 

SPOLCHEMIE – Spolek pro chemickou a hutni vyrobu a.s jest producentem wysokiej jakości produktów chemicznych od ponad 160 lat. Doświadczenie jak i zaangażowanie w prace badawcze i rozwojowe zaowocowały tym, że firma SPOLCHEMIE wyprodukowała i opatentowała wiele innowacyjnych rozwiązań, które mają znaczący wpływ na dzisiejszy przemysł chemiczny.

Żywice epoksydowe firmy SPOLCHEMIE są doskonałym rozszerzeniem oferty firmy Milar. Szeroka gama produktów specjalistycznych oraz fachowe doradztwo techniczne doświadczonych pracowników obu firm z pewnością pozwolą na umocnienie już istniejącej wysokiej pozycji żywic epoksydowych SPOLCHEMIE na rynku polskim oraz pozwoli na rozwój w innych, specjalistycznych segmentach rynku.