Heraeus

Heraeus

Produkty do montażu powierzchniowego

Przez przeszło 20 lat, firma Heraeus jest wiodącym producentem materiałów do montażu elementów na płytkach PCB i opakowania półprzewodników w przemyśle elektronicznym. Na całym świecie, produkty firmy Heraeus znane są z wysokiej jakości, zaawansowanej technologii i doskonałej pomocy technicznej.

Od rynku komunikacyjnego i elektroniki użytkowej do zastosowań motoryzacyjnych – projektanci zminiaturyzowanych systemów stają przed wyzwaniem określenia, w jaki sposób zintegrować rozszerzenie potrzeb funkcjonalnych ze zmniejszeniem przestrzeni, w odpowiednim czasie i opłacalny sposób.

Firma Heraeus dostarcza wiele różnych materiałów i komponentów wykonanych z metali szlachetnych i innych materiałów, które spełniają wysokie wymagania branży elektronicznej. Państwa firma może skorzystać na współpracy z Nami na różne sposoby:

– Szeroka gama produktów – pasty lutownicze, ultra drobny proszek do lutowania, kule, kleje SMT, kleje przewodzące i nieprzewodzące, topniki itp.

– Elastyczność przetwarzania – produkty są zoptymalizowane dla różnych technik produkcyjnych, takich jak drukowanie, dozowanie i zanurzanie, stosowane w piecach lutowniczych z konwekcją, fazą gazową, czy systemami płytowymi.

– Zgodność z przepisami RoHS – produkty pozbawione ołowiu i kadmu są w pełni zgodne z przepisami RoHS. Nasz ciągły rozwój nowych produktów zapewnia spełnienie zmieniających się przepisów ochrony środowiska.

– Ekonomiczne i opłacalne rozwiązania  w każdej sytuacji wymagającej montażu na całym świecie, Heraeus oferuje prawidłowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wszechstronne rozwiązanie potrzebne w Państwa aplikacji.

– Wsparcie techniczne na całym świecie – znakomicie wyposażone laboratoria oraz doskonali specjaliści pozwalają na optymalizację procesów i poprawę wydajności.