Polyprocess

Polyprocess

 

Żelkoty i kleje poliestrowe

Francuska firma Polyprocess to producent numer dwa na rynku francuskim. Polyprocess wytwarza żelkoty poliestrowe oraz winyloestrowe, kleje poliestrowe, topcoat-y oraz barriercoat-y, jak również szpachle oraz masy formierskie. Firma charakteryzuje się elastycznym podejściem do potrzeb rynku.

Winyloestrowe i poliestrowe żywice formierskie

Francuska firma Polyprocess jest wiodącym dostawcą winyloestrowych i poliestrowych systemów formierskich. Duże uznanie rynku zdobył szybki i bez skurczowy systemy formierski Polymold oraz materiały do wykonania modeli.
Żywice do wykonania form – oferujemy serie żelkotów winyloestrowych GCVN SeriaX,  żywice winyloestrowe na warstwy przekładkowe oraz bez-skurczowe wypełnione żywice Polymold.
Żywice do wykonania modeli – szeroki typoszereg szpachli Polyfiller uzupełniają lakiery natryskowe Polygloss przeznaczone do wykańczania powierzchni modeli.

Żywice do klejenia i odlewania – Polyprocess produkuje również kleje i pasty z włóknem ciętym lub wypełnione wypełniaczami do wklejania w formach wzmocnień i rdzeni oraz łączenia kompozytów. W ofercie znajdują się również pasty wypełniające, żywice do odlewania i pasty barwiące.

żywice na formy do kompozytów

żywice na master model

żywice bezskurczowe

szpachle poliestrowe

żelkoty

żelkoty barwione

topkoty (top coat)

kleje do kompozytów

kleje poliestrowe Polyprocess